یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

طرح ملی دانش آموزی نجات آب

 

پوستر طرح دانش آموزی نجات آب در خراسان شمالی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، این پوستر برای اطلاع رسانی به دبیران و دانش آموزان طراحی و در بین کل 454 آموزشگاه دوره اول متوسطه خراسان شمالی و دستگاههای اجرایی مرتبط توزیع شد.  

بر اساس این گزارش، کتاب آموزشی ویژه طرح دانش آموزی نجات آب در خراسان شمالی نیز در 12 صفحه با نگرش منطقه‌ای در استان خراسان شمالی طراحی و تدوین شده است که تا پایان همین هفته پس از چاپ و صحافی در 37 هزار نسخه در بین کل دانش آموزان دوره اول متوسطه خراسان شمالی توزیع خواهد شد.

طرح دانش آموزی نجات آب کشاورزی در خراسان شمالی کل دانش آموزان دوره اول متوسطه در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم را به تعداد حدود 37 هزار نفر پوشش می‌دهد.

هدف از اجرای طرح ملی اطلاع رسانی و فرهنگ سازی دانش آموزی نجات آب، تبیین چالش‌های منابع آب و ارایه راهکارهای مدیریت صحیح و عمومی این منابع و جذب مشارکت و همکاری مردم از طریق اطلاع رسانی و فرهنگ سازی  است.

بر اساس تفاهمنامه بین شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی و اداره کل آموزش و پرورش این استان، قرار است اجرای آن از سال جاری به مدت شش سال متوالی ادامه یابد. شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در سال تحصیلی 91-90، رتبه دوم کشوری را در اجرای طرح دانش آموزی نجات آب کسب کرده است.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی