یکشنبه, 28 بهمن 1397

 

طرح ملی دانش آموزی نجات آب

 

کتاب دانش آموزی نجات آب در خراسان شمالی منتشر شد

کتاب آموزشی طرح ملی دانش‌آموزی نجات آب کشاورزی خراسان شمالی با رویکرد منطقه‌ای تدوین و به تعداد کل دانش آموزان دوره اول متوسطه این استان منتشر شد.  

سخنگوی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی اعلام کرد: این کتاب برای اطلاع رسانی به دبیران رابط و دانش‌آموزان دوره اول متوسطه این استان طراحی و به شمارگان 37هزار جلد برای پوشش 100 درصد دانش‌آموزان دوره اول متوسطه در سال تحصیلی 95-94 در خراسان شمالی منتشر شده است.

بابک بهادری گفت: کتاب آموزشی ویژه طرح دانش آموزی نجات آب در خراسان شمالی در 12 صفحه تمام رنگی با کیفیت مطلوب و با نگرش منطقه‌ای در این استان طراحی، تدوین و منتشر شده و توزیع آن در بین کل 454 آموزشگاههای دوره اول متوسطه خراسان شمالی از امروز آغاز شده است.

او تصریح کرد: طرح دانش آموزی نجات آب کشاورزی در خراسان شمالی کل دانش آموزان دوره اول متوسطه در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم را به تعداد حدود 37 هزار نفر پوشش می‌دهد.

وی هدف از اجرای طرح ملی اطلاع رسانی و فرهنگ سازی دانش آموزی نجات آب کشاورزی در خراسان شمالی، تبیین چالش‌های منابع آب و ارایه راهکارهای مدیریت صحیح و عمومی این منابع و جذب مشارکت و همکاری مردم از طریق اطلاع رسانی و فرهنگ سازی  ذکر کرد.

او گفت: بر اساس تفاهمنامه بین شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی و اداره کل آموزش و پرورش این استان، قرار است اجرای آن از سال جاری به مدت شش سال متوالی ادامه یابد.

شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در سال تحصیلی 91-90، رتبه دوم کشوری را در اجرای طرح دانش آموزی نجات آب کسب کرده است.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی