|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برپایی میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای در محل نماز جمعه شهر پیش قلعه

میز ارتباطات مردمی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی همزمان با مراسم سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته 11 خردادماه با حضور مدیرعامل این شرکت در محل برگزاری نماز جمعه شهر پیش قلعه شهرستان مانه، برپا می شود.

  عمومی
  9 خرداد 1403
معاون عمرانی استانداری

خشکسالی در خراسان شمالی به قوت خود باقیست

معاون هماهنگی امور عمرانی خراسان شمالی گفت: هر چند وضعیت طبیعت استان در سال جاری نسبت به پارسال یک مقدار بهتر شده است اما اتفاق خاصی نیافتاده، خشکسالی به قوت خود باقی است و مدیریت مصرف آب بیش از گذشته لازم است.

  عمومی
  8 خرداد 1403

دستاورد دولت سیزدهم در بخش آب خراسان شمالی از زبان استاندار

استاندار خراسان شمالی، تکمیل و آبگیری سد گلمندره و تسریع در عملیات اجرایی علاج بخشی سد بیدواز اسفراین و بهره برداری از آن را از دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش آب استان بیان کرد و گفت: برکات این پروژه ها برای استان کم نظیر است.

  عمومی
  6 خرداد 1403

بیانیه دولت به مناسبت شهادت رییس جمهوری اسلامی ایران

هیئت دولت در پی شهادت رئیس جمهوری و همراهان ایشان بیانیه ای صادر کرد.

  عمومی
  31 اردیبهشت 1403

کسب عنوان برتر کشوری توسط روابط عمومی شرکت اب منطقه ای خراسان شمالی

برای چندمین سال متوالی، روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، موفق به کسب عنوان رتبه برتر در بین شرکتهای آب منطقه ای کشور شد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی دستگاه برتر کشوری و استانی در اجرای قانون جوانی جمعیت

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با دریافت لوح تقدیر از معاون وزیر نیرو و نایب رییس قرارگاه جوانی جمعیت و همچنین دریافت لوح تقدیر از استاندار خراسان شمالی، در زمره دستگاههای برتر در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت قرار گرفت.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

مهار خسارات سیلاب توسط سدهای خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: مهار سیلاب توسط سد شیرین دره در شهرستان مانه‌، سد بارزو در شیروان و سد غلامان در شهرستان رازوجرگلان در بارندگی اخیر، مانع بروز خسارات در پایین دست شد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

تجدید هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران با صدور اطلاعیه ای، هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی را برای روزهای یکشنبه 30 اردیبهشت تا چهارشنبه دوم خرداد ماه، تمدید کرد.

  عمومی
  30 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، رگبار و رعد و برق، بارش باران و احتمال وقوع سیلاب را در برخی از مناطق این استان برای روز پنجشنبه 27 اردیبهشت و جمعه 28 اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  27 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، رگبار و رعد و برق، بارش باران و احتمال وقوع سیلاب را در برخی از مناطق این استان برای روز سه شنبه 25 اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  23 اردیبهشت 1403

20 میلیون مترمکعب آب وارد سدهای خراسان شمالی شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: طی دوماه اخیر در فروردین و اردیبهشت ماه حدود 20 میلیون متر مکعب آب وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  23 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها را برای برخی از مناطق این استان در روز پنجشنبه بیستم اردیبهشت، پیش بینی کرد.

  عمومی
  18 اردیبهشت 1403

ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در سامانه تلفنی 111

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی ظهر روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با حضور در سامانه تلفنی 111 (سامانه سامد) پاسخگوی تماسهای مردم خواهد بود.

  عمومی
  18 اردیبهشت 1403

بارشهای اخیر تاثیر ناچیزی بر ذخایر سدهای خراسان شمالی داشته است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: بارندگی اخیر در این استان تاثیر چندانی بر ذخایر سدها نداشته و در مجموع 510 هزار متر مکعب آب وارد سدهای استان شده است.

  عمومی
  17 اردیبهشت 1403

بازدید معاون مطالعات حوضه آبریز اترک شرکت مدیریت منابع آب ایران از خراسان شمالی

معاون مطالعات و تخصیص حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرحهای مطالعات پایه منابع آب خراسان شمالی بازدید کرد.

  عمومی
  13 اردیبهشت 1403
با اجرای دستورالعمل توامان مدیریت آب و برق

برق مصرفی چاههای کشاورزی خراسان شمالی 15 درصد کاهش یافت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با اجرای دستورالعمل مدیریت توامان آب و برق در این استان، مصرف برق چاههای کشاورزی استان در سال 1402 در مقایسه با سال 1401 به طور متوسط 15 درصد کاهش یافته است.

  عمومی
  11 اردیبهشت 1403

بازدید رییس کل دادگستری خراسان شمالی از ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد

رییس کل دادگستری خراسان شمالی، دادستان بجنورد و فرماندار این شهرستان با حضور در محل کارگاه ساماندهی مسیل کال پسته بجنورد در محدوده جوادیه از روند اجرایی ساماندهی این مسیل بازدید کردند.

  عمومی
  5 اردیبهشت 1403

بازدید مدیرکل دیوان محاسبات و معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی از طرحهای مدیریت آب استان

مدیرکل دیوان محاسبات خراسان شمالی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از روند اجرایی سد و بند انحرافی بش قارداش، سد گلمندره ، سد دربند و آبگیر شناور سد شیرین دره بازدید کردند.

  عمومی
  4 اردیبهشت 1403

هشدار احتمال وقوع آبگرفتگی و سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای از احتمال بارش تگرگ و بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی از مناطق این استان در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

  عمومی
  2 اردیبهشت 1403

اطلاع رسانی مدیریت مصرف در چاههای آب خراسان شمالی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به کم بارشی طی سالهای اخیر و محدودیت منابع آب استان بر ضرورت مدیریت مصرف این منابع به ویژه در بخش آبهای زیرزمینی و چاههای آب کشاورزی تاکید کرد و خواستار مدیریت مصرف توسط چاهداران استان شد.

  عمومی
  2 اردیبهشت 1403

416 میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی مصوب شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال 1402 در مجموع بیش از 416 میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای مدیریت منابع آب استان مصوب شده است.

  عمومی
  1 اردیبهشت 1403

بازدید سرپرست حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از استان خراسان شمالی

سرپرست حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران طی بازدید از استان خراسان شمالی از نزدیک در جریان روند اجرایی طرحهای مدیریت منابع آب این استان قرار گرفت.

  عمومی
  30 فروردین 1403

بررسی طرح های تامین آب شهرهای استان خراسان شمالی

نشست بررسی وضعیت طرح های تامین آب شهرهای استان خراسان شمالی با حضور سرپرست حوزه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزار شد.

  عمومی
  30 فروردین 1403

تشریح دستاوردهای شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نشست خبری مدیرعامل شرکت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نشست خبری با حضور خبرنگاران و نمایندگان وسایل ارتباط جمعی استان، دستاوردهای این شرکت و آخرین وضعیت منابع آب استان را تشریح کرد.

  عمومی
  28 فروردین 1403

لایروبی و بازگشایی 19 هزار متر رودخانه و مسیل در خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 19 هزار متر از طول رودخانه ها و مسیلهای استان در سال 1402 لایروبی و بازگشایی و یکهزار و 500 متر نیز ساماندهی شده است.

  عمومی
  18 فروردین 1403

41 میلیون متر مکعب آب از سدهای خراسان شمالی برای مصارف شرب و کشاورزی تحویل شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال 1402 بیش از 41 میلیون متر مکعب آب از ذخایر سدهای استان برای مصارف کشاورزی و شرب و صنعت، تحویل توزیع کنندگان و مصرف کنندگان شده است.

  عمومی
  15 فروردین 1403

76 مجوز برداشت آب برای فعالیتهای تولیدی در خراسان شمالی صادر شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 76 مجوز برداشت از منابع آب برای فعالیتهای تولیدی در سال 1402 در راستای تحقق شعار سال و رشد تولید در استان صادر شده است.

  عمومی
  14 فروردین 1403

بیش از 29 هکتار زمین در حریم رودخانه های خراسان شمالی رفع تصرف شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: بیش از 29 هکتار زمین در حریم و بستر رودخانه های استان در سال گذشته رفع تصرف شد.

  عمومی
  8 فروردین 1403

هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها را برای برخی از مناطق این استان در بعد از ظهر دوشنبه ششم فروردین، پیش بینی کرد.

  عمومی
  5 فروردین 1403

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به اهمیت حیاتی آب به مصداق آیه شریفه قرآن کریم در سوره انبیاء، به مناسبت روز جهانی آب در پیامی نوشتاری و تصویری، این مناسبت و همزمانی آن با بهار قرآن و بهار طبیعت را تبریک گفت.

  عمومی
  27 اسفند 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 31 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 14
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 18,422
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 6,079,929
 • آخرین به روزرسانی : 9 خرداد 1403 11:59:58
 • شناسه IP شما : 3.229.117.191

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :