|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

هشدار احتمال وقوع آبگرفتگی و سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای از احتمال بارش تگرگ و بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی از مناطق این استان در روزهای سه شنبه تا پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

  عمومی
  2 اردیبهشت 1403

اطلاع رسانی مدیریت مصرف در چاههای آب خراسان شمالی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به کم بارشی طی سالهای اخیر و محدودیت منابع آب استان بر ضرورت مدیریت مصرف این منابع به ویژه در بخش آبهای زیرزمینی و چاههای آب کشاورزی تاکید کرد و خواستار مدیریت مصرف توسط چاهداران استان شد.

  عمومی
  2 اردیبهشت 1403

416 میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای مدیریت آب خراسان شمالی مصوب شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال 1402 در مجموع بیش از 416 میلیارد تومان اعتبار برای طرحهای مدیریت منابع آب استان مصوب شده است.

  عمومی
  1 اردیبهشت 1403

بازدید سرپرست حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از استان خراسان شمالی

سرپرست حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران طی بازدید از استان خراسان شمالی از نزدیک در جریان روند اجرایی طرحهای مدیریت منابع آب این استان قرار گرفت.

  عمومی
  30 فروردین 1403

بررسی طرح های تامین آب شهرهای استان خراسان شمالی

نشست بررسی وضعیت طرح های تامین آب شهرهای استان خراسان شمالی با حضور سرپرست حوزه آبریز اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزار شد.

  عمومی
  30 فروردین 1403

تشریح دستاوردهای شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نشست خبری مدیرعامل شرکت

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در نشست خبری با حضور خبرنگاران و نمایندگان وسایل ارتباط جمعی استان، دستاوردهای این شرکت و آخرین وضعیت منابع آب استان را تشریح کرد.

  عمومی
  28 فروردین 1403

لایروبی و بازگشایی 19 هزار متر رودخانه و مسیل در خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 19 هزار متر از طول رودخانه ها و مسیلهای استان در سال 1402 لایروبی و بازگشایی و یکهزار و 500 متر نیز ساماندهی شده است.

  عمومی
  18 فروردین 1403

41 میلیون متر مکعب آب از سدهای خراسان شمالی برای مصارف شرب و کشاورزی تحویل شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال 1402 بیش از 41 میلیون متر مکعب آب از ذخایر سدهای استان برای مصارف کشاورزی و شرب و صنعت، تحویل توزیع کنندگان و مصرف کنندگان شده است.

  عمومی
  15 فروردین 1403

76 مجوز برداشت آب برای فعالیتهای تولیدی در خراسان شمالی صادر شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 76 مجوز برداشت از منابع آب برای فعالیتهای تولیدی در سال 1402 در راستای تحقق شعار سال و رشد تولید در استان صادر شده است.

  عمومی
  14 فروردین 1403

بیش از 29 هکتار زمین در حریم رودخانه های خراسان شمالی رفع تصرف شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: بیش از 29 هکتار زمین در حریم و بستر رودخانه های استان در سال گذشته رفع تصرف شد.

  عمومی
  8 فروردین 1403

هشدار نارنجی احتمال وقوع سیلاب در خراسان شمالی

اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، بارش شدید باران و سیلابی شدن مسیل‌ها را برای برخی از مناطق این استان در بعد از ظهر دوشنبه ششم فروردین، پیش بینی کرد.

  عمومی
  5 فروردین 1403

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به اهمیت حیاتی آب به مصداق آیه شریفه قرآن کریم در سوره انبیاء، به مناسبت روز جهانی آب در پیامی نوشتاری و تصویری، این مناسبت و همزمانی آن با بهار قرآن و بهار طبیعت را تبریک گفت.

  عمومی
  27 اسفند 1402

اینفوگرافیک دستاوردهای شاخص شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی در سال 1402

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در سال 1402در بخش‌های مختلف دستاوردهای متعدد داشته است که در این اینفوگرافیک به صورت خلاصه به مهمترین آنها اشاره شده است.

  عمومی
  27 اسفند 1402

هشدار نارنجی مخاطرات جوی در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران با توجه به پیش بینی هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی و احتمال مخاطرات جوی در استان خراسان شمالی طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری خبر داده و خواستار اقدامات پیشگیری برای مهار خسارات احتمالی و پرهیز از اتراق در حاشیه مسیلها و مخازن سدها و بندهای انحرافی شده است.

  عمومی
  27 اسفند 1402

تجلیل خانواده شهدا و ایثارگران شرکت آب منطقه ای

نشست تجلیل خانواده شهدا و ایثارگران شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی به مناسبت روز شهید، در این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  23 اسفند 1402

هشدار سیلاب و مخاطرات جوی در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران با انتشار اطلاعیه ای از فعالیت سامانه بارشی و احتمال وقوع سیلاب و مخاطرات جوی در استان خراسان شمالی طی 24 ساعت آینده خبر داده و خواستار اقدامات پیشگیری برای مهار خسارات احتمالی و پرهیز از اتراق در حاشیه مسیلها و مخازن سدها و بندهای انحرافی شده است.

  عمومی
  21 اسفند 1402

تمرین آتش نشانی در سد شیرین دره خراسان شمالی انجام شد

تمرین خاموش کردن آتش به منظور حفظ آمادگی برای مقابله با بحرانهای احتمالی در محل سد شیرین دره خراسان شمالی انجام شد.

  عمومی
  21 اسفند 1402

کسری مخازن آب زیرزمینی خراسان شمالی سالانه تا 95 میلیون متر مکعب است

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: مخازن آب زیرزمینی این استان سالانه بین 65 تا 95 میلیون متر مکعب کسری دارند و به عبارتی این میزان بیش از مقدار تغذیه آبخوانها (بارندگی های موثر) از این منابع در سال برداشت می شود که میزان کاهش سطح آب زیرزمینی نیز اکنون به بیش از هفت و نیم متر در سال رسیده است.

  عمومی
  19 اسفند 1402

توقیف 166 دستگاه موتور پمپ برداشت غیرمجاز آب سطحی در خراسان شمالی

مدیررودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 166 دستگاه موتور پمپ برداشت غیرمجاز منابع آب سطحی در این استان توقیف و از فعالیت آنها جلوگیری شده است.

  عمومی
  15 اسفند 1402

حضور کارکنان شرکت آب منطقه ای در پای صندوق رای

کارکنان شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی، روز یازدهم اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در پای صندوق رای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، حضور یافتند.

  عمومی
  12 اسفند 1402

هشدار وقوع سیلاب در خراسان شمالی

شرکت مدیریت منابع آب ایران روز شنبه پنجم اسفندماه جاری با صدور اطلاعیه و هشدار نارنجی، نسبت به وقوع سیلاب و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌‌ها طی دو روز آینده در استان خراسان شمالی هشدار داده و خواستار هشیاری مردم و پرهیز از نزدیک شدن به حریم و بستر رودخانه ها و مسیلها شده است.

  عمومی
  5 اسفند 1402
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس:

مهندسان بنیانگذاران زیرساخت‌های عظیم آب و برق در پهنه ایران اسلامی هستند

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز مهندس تاکید کرد:مهندسان طراحان و بنیانگذاران بسترها و زیرساخت‌های عظیم آب و برق در پهنه ایران اسلامی هستند که با غلبه بر تنگناها و سختی‌ها، پیشرفت و خدمت‌رسانی در دورترین و محروم‌ترین شهرها و روستاهای کشور را رقم زده‌اند.

  عمومی
  5 اسفند 1402

بیش از 26 هکتار زمین در حریم رودخانه های خراسان شمالی رفع تصرف شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: بیش از 26 هکتار زمین در حریم و بستر رودخانه های استان از ابتدای سال جاری تاکنون رفع تصرف شده است.

  عمومی
  2 اسفند 1402

کسب رتبه «شایسته تقدیر ویژه» برای شرکت آب منطقه ای در اقامه نماز

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی براساس رای هیئت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان، حایز رتبه «شایسته تقدیر ویژه» در فعالیتهای حوزه نماز در سال 1401 شد.

  عمومی
  1 اسفند 1402

مصرف برق چاههای کشاورزی خراسان شمالی 15 درصد کاهش یافت

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: مصرف برق چاههای کشاورزی استان طی چند ماه گذشته از سال آبی جاری در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته به طور متوسط 15 درصد کاهش یافته است که بیشترین کاهش مصرف در دشتهای ممنوع و بحرانی صفی آباد، بجنورد و سملقان با میانگین حدود 30 درصد کاهش بوده است.

  عمومی
  30 بهمن 1402

شش دستگاه حفاری غیرمجاز چاه آب در خراسان شمالی توقیف شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در راستای پیشگیری از برداشت غیرمجاز آب زیرزمینی، شش دستگاه حفاری غیرمجاز چاه آب از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان توقیف شده است.

  عمومی
  28 بهمن 1402

حریم و بستر 1464 کیلومتر رودخانه در خراسان شمالی مطالعه شد

مدیر رودخانه های شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: تاکنون حدود حریم و بستر یکهزار و 464 کیلومتر از رودخانه های استان به صورت سرتاسری مطالعه و شناسایی شده است که 205 کیلومتر آن مربوط به دوسال اخیر است.

  عمومی
  26 بهمن 1402

تفاهمنامه همکاری بین شرکت آب منطقه‌ای و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان در راستای پاسداشت مناسبتهای ملی و انقلابی و اصلاح الگوی مصرف آب، تفاهم نامه همکاری و هماهنگی امضا کردند.

  عمومی
  24 بهمن 1402

پروژه علاج بخشی سد بیدواز اسفراین با حضور معاون رییس جمهوری بهره برداری شد

پروژه علاج بخشی سد بیدواز اسفراین به عنوان یکی از مصوبات سفر رییس محترم جمهوری با حضور دکتر حسینی معاون رییس جمهوری در امور مجلس به صورت رسمی بهره برداری شد.

  عمومی
  22 بهمن 1402

اداره منابع آب جاجرم به بهره برداری رسید

همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، اداره منابع آب جاجرم در استان خراسان شمالی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

  عمومی
  21 بهمن 1402
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 30 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 10
 • بیشترین بازدید همزمان : 462
 • بازدید امروز : 256
 • بازدید دیروز : 4,154
 • کل بازدید : 5,136,158
 • آخرین به روزرسانی : 3 اردیبهشت 1403 08:15:26
 • شناسه IP شما : 44.200.27.215

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :