|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

چاههای آب 197 واحد صنعتی خراسان شمالی به شمارشگر هوشمند آب و برق تجهیز شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با نصب 47 دستگاه جدید شمارشگر هوشمند آب و برق بر روی چاههای صنعتی استان، تاکنون 197 واحد صنعتی استان به این شمارشگرها تجهیز شده است.

  عمومی
  24 مهر 1400
گزارش خبری و تصویری:

مانور عملیاتی مدیریت بحران سیلاب در خراسان شمالی برگزار شد

مانور عملیاتی آمادگی در برابر سیلاب در خراسان شمالی با مشارکت شرکتهای صنعت آب و برق این استان و 17 گروه عملیاتی از استانهای شمال شرق کشور امروز سه شنبه بیستم مهرماه در شهرستان شیروان با تمرکز بر رودخانه اترک برگزار شد.

  عمومی
  20 مهر 1400

مانور عملیاتی آمادگی در برابر سیلاب در خراسان شمالی برگزار می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی و رییس کارگروه سیل و طغیان این استان اعلام کرد: مانور عملیاتی آمادگی در برابر سیلاب در خراسان شمالی فردا بیستم مهرماه با مشارکت شرکتهای صنعت آب و برق استان و 17 گروه عملیاتی از استانهای شمال شرق کشور برگزار می شود.

  عمومی
  19 مهر 1400

18 حلقه چاه غیر مجاز دیگر در خراسان شمالی مسدود شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 18 حلقه چاه غیر مجاز آب در این استان مسدود شد.

  عمومی
  18 مهر 1400

یک دستگاه حفاری غیر مجاز منابع آب زیرزمینی در بجنورد توقیف شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: گروه گشت و بازرسی مدیریت منابع آب بجنورد یک دستگاه حفاری منابع آب زیرزمینی را شناسایی و با حکم قضایی توقیف کرد.

  عمومی
  14 مهر 1400

ایستگاههای مبنای باران سنجی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برخط شد

سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: با تجهیز دو ایستگاه بارانسجی شیروان و نوشیروان در سال جاری، شش ایستگاه موجود مبنای بارانسنجی شرکت آب منطقه ای در استان خراسان شمالی به ابزار ارسال لحظه ای اطلاعات، تجهیز شد.

  عمومی
  14 مهر 1400

سند مالکیت 974 هکتار اراضی منابع آب خراسان شمالی صادر شد

سرپرست مدیریت حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: سند مالکیت بیش از 974هکتار از اراضی منابع آب خراسان شمالی طی یکسال اخیر به نمایندگی دولت به نام شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی صادر شده است.

  عمومی
  14 مهر 1400
همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد:

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

همزمان با هفته دفاع مقدس مصادف با 31 شهریور الی هفتم مهرماه هر سال که یادآور حماسه دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و خاک ایران اسلامی در برابر جنگ تحمیلی و تجاوز استکبار جهانی است، برنامه های مختلف و متنوعی در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برای گرامیداشت این هفته اجرا شد.

  عمومی
  4 مهر 1400

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی رتبه برتر جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1399 (جشنواره شهید رجایی 1400) حایز رتبه برتر در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت گردید و در مراسمی که به همین منظور برگزار شد لوح سپاس و تندیس جشنواره را از استاندار خراسان شمالی دریافت کرد.

  عمومی
  16 شهریور 1400

تقدیر فرمانده نیروی زمینی ارتش از شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیر به رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی به خاطر تلاش موثر در خصوص افتتاح پروژهای این نیرو در شهر بجنورد، از ایشان تقدیر کرد.

  عمومی
  23 مرداد 1400
نشست اطلاع رسانی و توجیه مدیران عامل تشکلهای آب بران دشت مانه، برگزار شد:

کمبود بارش و زنگ خطر کم آبی در دشت مانه خراسان شمالی

نشست اطلاع رسانی ویژه مدیران عامل تشکلهای آب بران دشت مانه با توجه به کاهش شدید بارندگی و منابع آب استان، به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در محل سد شیرین دره برگزار شد و زنگ خطر کم آبی در این منطقه رسما برای کشاورزان به صدا درآمد.

  عمومی
  9 تیر 1400
هشدار عمومی:

شنا در سدها و بندهای انحرافی خراسان شمالی ممنوع است

پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، هشدار داد: شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی به خاطر نوع خاص بستر مخزن و حاشیه این سازهای آبی خطر جدی مرگ را به همراه دارد و عدم توجه به هشدارها در ورود به حاشیه مخازن سدها و بندها انحرافی عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

  عمومی
  8 تیر 1400

تامین امنیت آب شرب مردم، خط قرمز شرکت آب منطقه ای است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اعلام کرد: تامین سلامتی و امنیت منابع آب شرب مردم از جمله سدها، اولویت و خط قرمز این شرکت است.

  عمومی
  4 تیر 1400

3500 متر مسیل در شهر بجنورد با همکاری مردم بازگشایی و رفع تصرف می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: حدود 3500 متر مسیل کال پسته در محدوده کلاته باقرخان در ضلع شمالی شهر بجنورد با همکاری و همراهی کشاورزان حاشیه این مسیل، بازگشایی و رفع تصرف می شود.

  عمومی
  22 خرداد 1400

کسب دو افتخار ملی توسط روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: روابط عمومی این شرکت در ارزیابی های کشوری فعالیتهای شرکت های آب منطقه ای در سال 1399، دو افتخار ملی را در سطح کشور برای این شرکت کسب کرد و لوح تقدیر از استاندار خراسان شمالی دریافت نمود.

  عمومی
  13 خرداد 1400

شنا در سدها و بندهای انحرافی خطر مرگ را به همراه دارد

شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی به خاطر نوع خاص بستر مخزن و حاشیه این سازهای آبی خطر جدی مرگ را به همراه دارد و عدم توجه به هشدارها در ورود به حاشیه مخازن سدها و بندها انحرافی عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

  عمومی
  11 خرداد 1400

تاکید ملی و محلی بر احیای رود اترک در استان خراسان شمالی

رییس حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی در شرکت مدیریت منابع آب ایران در سفری به استان خراسان شمالی هم صدا با مسئولان ارشد این استان بر احیای رود اترک در خراسان شمالی تاکید کردند.

  عمومی
  29 اردیبهشت 1400

شنا و ماهیگیری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است

در آستانه فصل گرما، پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با اعلام ممنوعیت و مخاطرات شنا و ماهیگیری در مخازن سدها و بندهای انحرافی استان، هشدار داد: عدم توجه به هشدارها در ورود به مخازن این سازه های آبی، خطر مرگ را به همراه دارد.

  عمومی
  26 اردیبهشت 1400
گزارش تصویری

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از اسفراین

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از شهرستان اسفراین بازدید و در نشست مشترک با فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان، ضمن تشریح مسائل و مشکلات مدیریت مصارف آب در سال خشک جاری و پیش رو بر توجیه کلیه عوامل وذینفعان و بهره برداران تاکید کرد.

  عمومی
  22 اردیبهشت 1400

ورودی آب سدهای خراسان شمالی 41 درصد کاهش یافت

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی از کاهش شدید منابع آب استان خبر داد و اعلام کرد: ورودی آب به سدهای این استان در هفت ماه گذشته از سال آبی جاری (1400 – 1399) نسبت به مدت مشابه در سال آبی قبلی، 41 درصد کاهش یافته است.

  عمومی
  25 فروردین 1400

شنا، ماهیگیری و قایق سواری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است

مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با اعلام ممنوعیت و مخاطرات شنا، ماهیگیری و قایق سواری در مخازن سدها و بندهای انحرافی استان، ضمن آرزوی لحظات سرشار از سلامتی برای همه مردم، هشدار داد: لغزندگی حاشیه مخازن سدها و بندهای انحرافی، مکش جریان آب و شرایط رسوبی کف این مخازن، خطر مرگ را برای شناگران و ماهیگیران به همراه دارد.

  عمومی
  25 اسفند 1399

کتابچه و پوستر طرح دانش آموزی نجات آب در خراسان شمالی منتشر شد

کتابچه و پوسترهای اطلاع رسانی طرح فرهنگ سازی دانش آموزی نجات آب و گسترش سواد آبی در خراسان شمالی طراحی و منتشر شد.

  عمومی
  17 اسفند 1399

دبیران خراسان شمالی به کمک مدیریت منابع آب می آیند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: در سال تحصیلی جاری 303 نفر از معلمان و دبیران استان تحت عنوان معلم رابط در اجرای طرح داناب و طرح گسترش سواد آبی همکاری دارند.

  عمومی
  13 اسفند 1399

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بر مدیریت مصرف آب تاکید کرد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد بر مدیریت مصرف آب تاکید کرد و گفت: این موضوع امری همگانی است و محدود به یک یا دو دستگاه اجرایی نمی شود و همه جامعه برای تحقق آن مسئول هستند.

  عمومی
  10 اسفند 1399

پروژه آبگیر موقت سطحی سد شیرین دره به صورت رسمی بهره برداری شد

همزمان با هفته چهل و یکم پویش الف ب ایران وزارت نیرو، پروژه آبگیر سطحی موقت سد شیرین دره خراسان شمالی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو و استاندار و شماری از مسئولان استان به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

  عمومی
  28 بهمن 1399

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی بر اهمیت شورای حفاظت منابع آب تاکید کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی، تعامل و همکاری اعضای شورای حفاظت منابع آب و کارگروه سازگاری با کم آبی در استان را مطلوب خواند و ضمن تاکید بر اهمیت آن، گفت: به نظر بنده در استان، شورایی مهمتر از این شورا وجود ندارد.

  عمومی
  28 بهمن 1399

پروژه آبگیر موقت سطحی سد شیرین دره خراسان شمالی فردا بهره برداری می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در ادامه پویش هر هفته؛ الف ب ایران در وزارت نیرو، پروژه آبگیر موقت سطحی سد شیرین دره در طرح آبرسانی بجنورد، فردا به صورت رسمی بهره برداری می شود.

  عمومی
  27 بهمن 1399

بیش از 26 هزار دانش آموز دانش منابع آب خراسان شمالی را می آموزند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در سال تحصیلی جاری 26 هزار و 46 نفراز دانش آموزان دوره متوسطه استان در قالب طرح ملی داناب و گسترش سواد آبی آموزش های لازم برای آشنایی با منابع آب و نجات آب را فرا می گیرند.

  طرح دانش آموزی نجات آب ( داناب)
  25 بهمن 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی:

فرهنگ سازی، موثرترین راهکار مدیریت منابع آب است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: ما معتقد هستیم که فرهنگ سازی، موثرترین راهکار برای مدیریت منابع آب و تحقق اهداف مدیریت مصرف آب است.

  طرح دانش آموزی نجات آب ( داناب)
  23 بهمن 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی تشریح کرد:

بهمن ماه 1399؛ کارنامه مدیریت منابع آب خراسان شمالی پس از پیروزی انقلاب اسلامی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در آستانه فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مهمترین دستاوردها و فعالیتهای مدیریت منابع آب در این استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کرد.

  عمومی
  11 بهمن 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 23 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 17
 • بیشترین بازدید همزمان : 128
 • بازدید امروز : 2,089
 • بازدید دیروز : 4,066
 • کل بازدید : 2,035,932
 • آخرین به روزرسانی : 27 مهر 1400 10:49:52
 • شناسه IP شما : 3.236.232.99

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :