|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

8800 متر مربع اراضی بستر رودخانه های خراسان شمالی رفع تصرف شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد : هشت هزار و 800 متر مربع از بستر رودخانه های استان در شهرستان اسفراین و مانه و سملقان رفع تصرف و بازگشایی شد.

  عمومی
  13 آذر 1400

9 حلقه چاه غیر مجاز در خراسان شمالی بسته شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 9 حلقه چاه غیر مجاز برداشت آب در بجنورد، شیروان و مانه و سملقان در بازه زمانی آبان ماه سال جاری پر و بسته شد.

  عمومی
  13 آذر 1400

کارگاه آموزش قوانین حفاظت و بهره برداری منابع آب در خراسان شمالی برگزارشد

کارگاه آموزش قوانین حفاظت و بهره برداری منابع آب برای ماموران ماده 30 قانون توزیع عادلانه آب و گروههای گشت و بازرسی در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزارشد.

  عمومی
  22 آبان 1400

مصون سازی طرحهای منابع آب خراسان شمالی در دستور کار پدافند غیرعامل قرار دارد

سرپرست گروه مدیریت پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در طرح های در دست مطالعه و اجرای این شرکت الزامات پدافند غیرعامل و مصون سازی طرحها و پروژه ها در دستور کار قرار دارد.

  عمومی
  16 آبان 1400

سند 787 هکتار زمینهای منابع آب خراسان شمالی صادر شد

سرپرست مدیریت حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: در دو ماه اخیر سند حدود 787 هکتار از اراضی مربوط به منابع آب این استان به نام این شرکت به نمایندگی از دولت صادر شده است.

  عمومی
  16 آبان 1400

کارگاه آموزشی متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی خراسان شمالی برگزار شد

کارگاه آموزشی متصدیان ایستگاههای آب و هواشناسی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برگزار شد.

  عمومی
  16 آبان 1400

تقدیر ویژه از شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی به خاطر ترویج فرهنگ اقامه نماز

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی به خاطر ترویج فرهنگ اقامه نماز، شایسته تقدیر ویژه شناخته شد و در مراسمی با حضور مسوولان استانی از معاون استاندار و ستاد اقامه نماز این استان لوح تقدیر دریافت کرد.

  عمومی
  12 آبان 1400

پیش بینی تشدید کاهش منابع آب خراسان شمالی در سال آینده

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: به علت کاهش شدید بارندگی در سال قبل و پیش بینی کاهش بارش در سال جاری، بحران کاهش منابع آب در سال آینده و تابستان دور از انتظار نخواهد بود.

  عمومی
  12 آبان 1400

5500 متر مربع از بستر رودخانه های خراسان شمالی رفع تصرف و بازگشایی شد

مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: پنج هزار و 500 متر مربع از اراضی بستر رودخانه های استان در شهرستانهای شیروان، فاروج و مانه و سملقان رفع تصرف و بازگشایی شد.

  عمومی
  9 آبان 1400

دو دستگاه موتور تلمبه غیر مجاز آب در شیروان توقیف شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: دو دستگاه موتور تلمبه برداشت آب سطحی در شهرستان شیروان از توابع این استان توقیف شد.

  عمومی
  8 آبان 1400

دو حلقه چاه غیر مجاز در مانه و سملقان خراسان شمالی بسته شد

مدیر منابع آب شهرستان مانه و سملقان از توابع استان خراسان شمالی گفت: دو حلقه چاه غیر مجاز آب در این شهرستان با حکم قضایی پر و بسته شد.

  عمومی
  8 آبان 1400

نماینده مردم بجنورد بر تسریع در تامین اعتبار سد گلمندره تاکید کرد

نماینده مردم شهرستانهای بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی، بر پیگیری فوری برای تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل سد گلمندره به منظور آبگیری این سد در سال آینده، تاکید کرد.

  عمومی
  3 آبان 1400

چاههای آب 197 واحد صنعتی خراسان شمالی به شمارشگر هوشمند آب و برق تجهیز شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: با نصب 47 دستگاه جدید شمارشگر هوشمند آب و برق بر روی چاههای صنعتی استان، تاکنون 197 واحد صنعتی استان به این شمارشگرها تجهیز شده است.

  عمومی
  24 مهر 1400
گزارش خبری و تصویری:

مانور عملیاتی مدیریت بحران سیلاب در خراسان شمالی برگزار شد

مانور عملیاتی آمادگی در برابر سیلاب در خراسان شمالی با مشارکت شرکتهای صنعت آب و برق این استان و 17 گروه عملیاتی از استانهای شمال شرق کشور امروز سه شنبه بیستم مهرماه در شهرستان شیروان با تمرکز بر رودخانه اترک برگزار شد.

  عمومی
  20 مهر 1400

مانور عملیاتی آمادگی در برابر سیلاب در خراسان شمالی برگزار می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی و رییس کارگروه سیل و طغیان این استان اعلام کرد: مانور عملیاتی آمادگی در برابر سیلاب در خراسان شمالی فردا بیستم مهرماه با مشارکت شرکتهای صنعت آب و برق استان و 17 گروه عملیاتی از استانهای شمال شرق کشور برگزار می شود.

  عمومی
  19 مهر 1400

18 حلقه چاه غیر مجاز دیگر در خراسان شمالی مسدود شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: 18 حلقه چاه غیر مجاز آب در این استان مسدود شد.

  عمومی
  18 مهر 1400

یک دستگاه حفاری غیر مجاز منابع آب زیرزمینی در بجنورد توقیف شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: گروه گشت و بازرسی مدیریت منابع آب بجنورد یک دستگاه حفاری منابع آب زیرزمینی را شناسایی و با حکم قضایی توقیف کرد.

  عمومی
  14 مهر 1400

ایستگاههای مبنای باران سنجی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برخط شد

سرپرست مدیریت مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی گفت: با تجهیز دو ایستگاه بارانسجی شیروان و نوشیروان در سال جاری، شش ایستگاه موجود مبنای بارانسنجی شرکت آب منطقه ای در استان خراسان شمالی به ابزار ارسال لحظه ای اطلاعات، تجهیز شد.

  عمومی
  14 مهر 1400

سند مالکیت 974 هکتار اراضی منابع آب خراسان شمالی صادر شد

سرپرست مدیریت حقوقی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: سند مالکیت بیش از 974هکتار از اراضی منابع آب خراسان شمالی طی یکسال اخیر به نمایندگی دولت به نام شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی صادر شده است.

  عمومی
  14 مهر 1400
همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد:

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

همزمان با هفته دفاع مقدس مصادف با 31 شهریور الی هفتم مهرماه هر سال که یادآور حماسه دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و خاک ایران اسلامی در برابر جنگ تحمیلی و تجاوز استکبار جهانی است، برنامه های مختلف و متنوعی در شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی برای گرامیداشت این هفته اجرا شد.

  عمومی
  4 مهر 1400

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی رتبه برتر جشنواره شهید رجایی را کسب کرد

شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان در سال 1399 (جشنواره شهید رجایی 1400) حایز رتبه برتر در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت گردید و در مراسمی که به همین منظور برگزار شد لوح سپاس و تندیس جشنواره را از استاندار خراسان شمالی دریافت کرد.

  عمومی
  16 شهریور 1400

تقدیر فرمانده نیروی زمینی ارتش از شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیر به رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی به خاطر تلاش موثر در خصوص افتتاح پروژهای این نیرو در شهر بجنورد، از ایشان تقدیر کرد.

  عمومی
  23 مرداد 1400
نشست اطلاع رسانی و توجیه مدیران عامل تشکلهای آب بران دشت مانه، برگزار شد:

کمبود بارش و زنگ خطر کم آبی در دشت مانه خراسان شمالی

نشست اطلاع رسانی ویژه مدیران عامل تشکلهای آب بران دشت مانه با توجه به کاهش شدید بارندگی و منابع آب استان، به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در محل سد شیرین دره برگزار شد و زنگ خطر کم آبی در این منطقه رسما برای کشاورزان به صدا درآمد.

  عمومی
  9 تیر 1400
هشدار عمومی:

شنا در سدها و بندهای انحرافی خراسان شمالی ممنوع است

پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای، هشدار داد: شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی به خاطر نوع خاص بستر مخزن و حاشیه این سازهای آبی خطر جدی مرگ را به همراه دارد و عدم توجه به هشدارها در ورود به حاشیه مخازن سدها و بندها انحرافی عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

  عمومی
  8 تیر 1400

تامین امنیت آب شرب مردم، خط قرمز شرکت آب منطقه ای است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اعلام کرد: تامین سلامتی و امنیت منابع آب شرب مردم از جمله سدها، اولویت و خط قرمز این شرکت است.

  عمومی
  4 تیر 1400

3500 متر مسیل در شهر بجنورد با همکاری مردم بازگشایی و رفع تصرف می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: حدود 3500 متر مسیل کال پسته در محدوده کلاته باقرخان در ضلع شمالی شهر بجنورد با همکاری و همراهی کشاورزان حاشیه این مسیل، بازگشایی و رفع تصرف می شود.

  عمومی
  22 خرداد 1400

کسب دو افتخار ملی توسط روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی

مدیریت روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی اعلام کرد: روابط عمومی این شرکت در ارزیابی های کشوری فعالیتهای شرکت های آب منطقه ای در سال 1399، دو افتخار ملی را در سطح کشور برای این شرکت کسب کرد و لوح تقدیر از استاندار خراسان شمالی دریافت نمود.

  عمومی
  13 خرداد 1400

شنا در سدها و بندهای انحرافی خطر مرگ را به همراه دارد

شنا و ماهیگیری در سدها و بندهای انحرافی به خاطر نوع خاص بستر مخزن و حاشیه این سازهای آبی خطر جدی مرگ را به همراه دارد و عدم توجه به هشدارها در ورود به حاشیه مخازن سدها و بندها انحرافی عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

  عمومی
  11 خرداد 1400

تاکید ملی و محلی بر احیای رود اترک در استان خراسان شمالی

رییس حوضه آبریز اترک و حوضه های شمالی در شرکت مدیریت منابع آب ایران در سفری به استان خراسان شمالی هم صدا با مسئولان ارشد این استان بر احیای رود اترک در خراسان شمالی تاکید کردند.

  عمومی
  29 اردیبهشت 1400

شنا و ماهیگیری در سدهای خراسان شمالی ممنوع است

در آستانه فصل گرما، پایگاه اطلاع رسانی شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی با اعلام ممنوعیت و مخاطرات شنا و ماهیگیری در مخازن سدها و بندهای انحرافی استان، هشدار داد: عدم توجه به هشدارها در ورود به مخازن این سازه های آبی، خطر مرگ را به همراه دارد.

  عمومی
  26 اردیبهشت 1400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 23 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 9
 • بیشترین بازدید همزمان : 128
 • بازدید امروز : 1,505
 • بازدید دیروز : 1,588
 • کل بازدید : 2,293,341
 • آخرین به روزرسانی : 25 دی 1400 08:50:13
 • شناسه IP شما : 3.91.92.194

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : خراسان شمالی، بجنورد، خیابان طالقانی شرقی ، بلوار استقلال ، روبروی بوستان شهر
 • کدپستی : 9415644891
 • تلفن : 2-32263281-058
 • فاکس : 32263280-058
 • پست الکترونیکی : info[at]nkhrw.ir
 • پیامک : 30006883
 • تلفن گویا :